Kurumsal

Kalite üretimin bir sonucu değil, bir başlangıcıdır

Firmamız, uluslararası inşaat sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren, tasarım, danışmanlık ve proje yönetimi konularında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Hali hazırda müşterilerimize hizmet vermek üzere bünyemizde; mühendis, teknik ressam, mimar, yönetici pozisyonlarında çalışanlarımız bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak bu güne kadar bitirmiş olduğumuz projeler, Konya ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye'dedir.

Bizim için kalite anlayışı sadece çalışanlarımızın vazgeçilmez olan üstün bilgi ve yetenekleri ile değil, en üst derecede hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çözümler üretmemizi de kapsamaktadır.
Kişisel motivasyonlarını oluşturarak aktif hizmet verebilmeleri için, açıklık ve görev paylaşımın ön plana çıktığı çalışma ortamları oluşturuyoruz. Burada, mesleki gelişim ve kariyer desteği, bizim için uzun vadeli sağlam temeller oluşturmak için şirketimizin vazgeçilmez bir parçasıdır.
Bir mühendislik ofisinin hizmetlerinin temelinde, profesyonel bir yaklaşımla müşteri ile işbirliği ortamı yaratmak yatmalıdır. Mühendislik ofisiniz, aynı zamanda takip edilen projenin bütçesini bilmeli, talepleri kavramalı ve bu konularda çözüm üretmelidir. Tüm bunları yaparken güven çerçevesi içerisinde karşılıklı bir ortaklık kurulmalıdır.
Hedef, bu güven temeline uygun davranmak olmalıdır.
Bunun için mühendislik ofisiniz sizinle bir ortakmış gibi davranmalı ve sizin problemlerinizi kendisininmiş gibi benimsemelidir. Bizim de müşterimizle aramızda ki bağın temelini bu prensip oluşturmaktadır.
Bars Mühendislik çalışma prensibi, proje süresi boyunca tüm mühendislik hizmetlerinde firmanın partneri konumunda çalışmaktır. Proje süresi boyunca grubumuzun yaklaşımını farklı kılacak diğer özellikler kısaca şunlardır:
Her müşterimize bireysel hizmet verilmektedir.
Tüm hizmetler tarafımızdan sağlanmaktadır. Temel mühendislik hizmetleri dışında, projenin başarısı için lojistik, eğitici vb. servisler de sağlanmaktadır.
Profesyonel bir tasarım ve enerji tasarrufu sağlayacak çevreci çözümlerle projeyi başarıya ulaştırmaktadır.
Tüm proje adımları titizlikle yürütülmektedir.

Benimsediğimiz felsefe ve çalışma prensibi ile bizimle çalışırken yaşayacağınız avantajlardan kısaca bahsetmek isteriz:
Büyük ölçekli ve detaylı proje işlerinde deneyimli ve güçlü bir partner,
15 yıldır sektör lideri ile birebir çalışma tecrübelerimizin avantajları,
Tecrübeli ve yüksek eğitimli mühendis kadrosuyla birlikte çalışma imkanı,
Birçok ülke için geçerli olan bir ortağa sahip olma imkanı,
Rusya ve Türkiye'yi kapsayacak şekilde orta ve doğu Avrupa ülkelerinde aynı kalitede hizmet imkanı,
Uluslararası proje tecrübesi ile kendini sürekli geliştiren deneyimli ve uzman bir kadro ile çalışma fırsatı,
Bireysel danışmanlık hizmeti, iş geliştirme uygulamaları, işbirliğini uluslararası normlarda çalışma standardı ve var olan potansiyeli verimli şekilde kullanmak için ar-ge faaliyetlerinde bulunan bir mühendislik firması ile çalışma imkanı,
Bütün bağımsız hizmetlerimizi, güvenilir çözüm ortaklarımızla işbirliği içerisinde, yüzme havuzları ve termal su havuzlarından, sanayi mutfağı ve medikal uygulamalara kadar geniş bir hizmet yelpazesini tek bir çatı altında toplamaktayız.
İNŞAAT & PREFABRİK

Kendi bünyesinde uzman mimar, mühendis ,satış, pazarlama,üretim müdürü ve personelleriyle çelik,prefabrik yapıların tüm bina elemanları,PVC pencere ürünlerine kadar hafif çelik ve prefabrik ten yapılabilecek her türlü yapıyı anahtar teslim vermektedir.
Martial Arts
Yoga & Pilates

MERMER

Plaka, Fayans, Pattern Set, Mozaik gibi tüm ölçülerini ve tüm yüzey işlemlerini sektöründeki tüm teknolojik makine ve ekipmanları kullanarak kaliteli ürün felsefesi ile üretim gerçekleştirmektedir.

ENERJİ SEKTÖRÜ

Yurtiçi ve yurtdışı Anahtar teslimi arazi tipi ve çatı tipi güneş santralleri kuruyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı tüm güneş enerjisi santrali projeleri için projelendirme, mühendislik, tedarik, kurulum ve işletme & bakım hizmetleri sunuyoruz.
Weight Training